16. 5. 2022

Modul odosielania SMS priamo z programu ISSE

Dovolať sa klientom je v niektorých momentoch náročný proces. Častokrát je kontakt nedostupný, obsadený alebo len jednoducho nezdvihne telefón.

Na riešenie vám ponúkame možnosť využiť našu novú službu – Modul odosielania SMS priamo z programu ISSE.  Zaslanú SMS si prečíta každý, v čase ktorý jemu vyhovuje a vy nemusíte skúšať donekonečna telefonovať.

A ako to funguje?

Odosielanie SMS prebieha cez SMS bránu Neogate (https://www.neogate.cz/).

Pri registrácií vám pomôžeme. Stačí, keď nám pošlete vaše firemné údaje, my vás zaregistrujeme, zašleme vám prihlasovacie údaje a všetko ostatné si už riešite vo svojej réžii.

V ISSE si zadefinujete prístupové údaje a vytvoríte si šablónu dokumentu s obsahom, ktorý budete chcieť poslať v SMS. V spise vytvoríte dokument, v prípade potreby upravíte a jednoducho cez Pošta – elektronická podateľňa odošlete SMS, na ktorej sa zaeviduje dátum odoslania.
(Podrobnejší popis vám bude k dispozícií)

V SMS bráne Neogate si dobíjate kredit v intervaloch a hodnote, aká vám vyhovuje.  https://www.neogate.cz/files/SMSbrana_cenik_2022.pdf

Aj napriek tomu, že je to česká SMS brána, predplatenie kreditu sa dá realizovať bez najmenších problémov. Dobitie kreditu na zasielanie SMS  sa realizuje kartou.

Preto ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na logis@aura.sk. Po vašom prejavenom záujme vám aktivujeme Modul odosielania SMS priamo z programu ISSE.
Poplatok za Modul odosielania SMS z programu ISSE je 15 EUR/mesiac bez DPH.